- Advertisement -spot_img

TAG

2 milion doza

Pfizer-BioNTech premton 2 miliardë doza për vendet e varfra

  Partnerët amerikanë dhe gjermanë të vaksinës Pfizer-BioNTech premtuan një sasi prej 2 miliardë dozash të vaksinës së tyre për vendet me të ardhura të...

Latest news

- Advertisement -spot_img