- Advertisement -spot_img

TAG

2-vjeçare

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i dhanë fund fejesës 2-vjeçare

Mbrëmjen e djeshme, mediat e huaja raportuan se Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i kanë dhënë fund fejesës së tyre 2-vjeçare. Megjithëse dyshja po...

Latest news

- Advertisement -spot_img