- Advertisement -spot_img

TAG

20 prill

Plas në KAS pas përfundimit të rinumërimit të kutive, shpërthen Marash Logu: Kjo është një skenë krimi…

Marash Logu: U kap duke shpërndarë ndihma për qytetarët në datën 20 Prill, e njëjta shtetase sot ka kërcënuar përpara syve të të gjithë...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 20 prill 2021!

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, DASHI Të jesh i vendosur është mirë, por të marrës zjarr për arsye...

Latest news

- Advertisement -spot_img