- Advertisement -spot_img

TAG

20 te plagosur

Dy të vrarë dhe 20 të plagosur nga të shtënat në një lokal në Florida

Dy persona kanë mbetur të vrarë dhe të paktën 20 të tjerë u plagosën gjatë të shtënave me armë jashtë një klubi të bilardos...

Latest news

- Advertisement -spot_img