- Advertisement -spot_img

TAG

200 KG KOKAINE

Detaje të reja/ Ja si u identifikua sasia e kokainës në Portin e Durrësit

Policia i ka vënë prangat një personi, punonjës i kompanisë ‘Masabi Fruits’ i cili ishte dhe pritësi i kontenierit ku policia ka gjetur rreth...

Latest news

- Advertisement -spot_img