- Advertisement -spot_img

TAG

21 janar

Rihapen hetimet për 21 Janarin, familjarët e Aleks Nikës dalin kundër: Dëmton dhe pengon procesin gjyqësor në Strasburg

Prokuroria e Tiranës ka pranuar kërkesën e policisë për të rihapur hetimin për vrasjen e Aleks Nikës më 21 janar të vitit 2011. Por familjarët...

Parashikimi i motit 21 janar

Sipas MeteoAlb, vendi ynë do të përfshihet nga vranësira të cilat do të sjellin reshje të pakta në territor, ku në pjesën më të...

Latest news

- Advertisement -spot_img