- Advertisement -spot_img

TAG

21vjeçari

Tronditet SHBA: 21 vjeçari futet në dhomat e masazhit dhe hap zjarr, vret 8 persona e plagos dhjetëra të tjerë

 Kanë humbur jetën 8 persona dhe shumë të tjerë janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri, të cilat kanë ndodhur në...

Latest news

- Advertisement -spot_img