- Advertisement -spot_img

TAG

228 te arrestuar

Shqipëria pjesë e megaoperacionit të Europol, 228 të arrestuar për krime ndaj pronës dhe pasurisë

  Operacioni “Trivium XIV”, i cili u zhvillua 13 prilli në 16 prill 2021, vlerësoi se grupe kriminale nga 17 vende janë duke përdorur infrastrukturën...

Latest news

- Advertisement -spot_img