- Advertisement -spot_img

TAG

230 kg marijuanë

Drogë nga Maroku në Spanjë, arrestohen 100 trafikantë

Policia spanjolle ka arrestuar 100 anëtarë të një bande që merrej me trafikim e marijuanës dhe hashashit nga Maroku në Spanjë. Banda kishte mbushur anijet...

Latest news

- Advertisement -spot_img