- Advertisement -spot_img

TAG

24 oret e fundit

COVID19/ 23 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3862 testime, 176 të shëruar, 23 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Covid-19/ Kosovë, 35 raste të reja , asnjë viktimë në 24 orët e fundit

  ASNJË RAST I VDEKJES, 35 RASTE POZITIVE DHE 180 TË SHËRUAR NGA COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK...

Ulen shifrat një ditë para zgjedhjeve, 5 pacientë humbin betejën me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit

  COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3457 testime, 738 të shëruar, 139 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Rritet numri i viktimave nga Covid-19, gjatë 24 orëve të fundit

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka bërë me dije se 24 orët e fundit janë regjistruar shtatë rastë të vdekjeve dhe 335 raste të...

COVID-19/ Shifrat në rënie, 149 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për...

Latest news

- Advertisement -spot_img