- Advertisement -spot_img

TAG

24 oreve

COVID-19/ Rritet numri i viktimave në Shqipëri 89 persona rezultojnë pozitiv gjatë 24 orëve të fundit (SHIFRAT)

    COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 4516 testime, 873 të shëruar, 89 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img