- Advertisement -spot_img

TAG

25 prille

Zbardhet takimi i Bashës me Varhelyi, çfarë tha kreu i PD për zgjedhjet e 25 Prillit

Kryetari i PD, Lulzim Basha zhvilloi një takim me Komisionerin e BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi. Kreu i PD e falenderoi zotin Varhelyi dhe Komisionin...

Bllokohet votimi në 4 qendra në Selenicë,Komisionerët e PS nuk pranojnë të LSI-së

  Probleme në jug të vendit.4 qendra votimi në bashkinë e Selenicës kanë probleme. Në dy qendra komisionerët e PS nuk pranojnë të LSI-së. Në dy...

Latest news

- Advertisement -spot_img