- Advertisement -spot_img

TAG

25 VJECARI

Misteri rreth vdekjes së 25 vjeçarit shqiptar/ U fut në operacion për t’u dobësuar, rihapet çështja e hetimit: Si u bë zhdukja e organeve

  Çështja e vdekjes së 25-vjeçarit shqiptare, Spartak Mazi, i cili iu nënshtrua një operacioni për të humbur peshë dhe humbi jetën mbetet e errët...

Arrestohet 25 vjeçari shqiptar për trafikim droge (EMRI)

  Një 25 vjeçar shqiptar është arrestuar nga karabinierët pasi ushtronte trafikun e lëndëve narkotike që nga viti 2019. Në momentin e kontrollit nga policia Vegim...

Latest news

- Advertisement -spot_img