- Advertisement -spot_img

TAG

25-vjecarja

Një tjetër rast përdhunimi, 25-vjeçarja përdhunohet nga 4 persona në taksi

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi. Mediat Helene shkruajnë se një 25-vjeçare atje, është rrëmbyer dhe është përdhunuar nga katër palestinezë. Ata e...

Latest news

- Advertisement -spot_img