- Advertisement -spot_img

TAG

26 janar

Parashikimi i motit/Vranësirat do të vazhdojnë të jenë prezente në të gjithë territorin .

Mbeten prezente vranësirat e shumta në Shqipëri gjatë orëve të para të ditës të cilat do të sjellin në ultësirën perëndimore reshje shiu. Ndërsa...

Horoskopi 26 janar 2021

Dashi- Sot do jeni shumë të duruar. Do arrini të përqendroheni dhe të punoni për të arritur qëllimet që i keni vendosur vetes. Në punë...

Latest news

- Advertisement -spot_img