- Advertisement -spot_img

TAG

28 kandidate

Përfundon trajnimi i hetuesve të BKH-së, SPAK jep njoftimin e rëndësishëm

  SPAK ka uruar përmes një njoftimi publik 28 kandidatët për hetues të cilët përfunduan muajin e parë të trajnimit bazë dhe nga java tjetër...

Latest news

- Advertisement -spot_img