- Advertisement -spot_img

TAG

3.922

Nënë e bir humbin jetën nga koronavirusi brenda ditës

Nënë e bir në Rahovec kanë vdekur sot si pasojë e infektimit me virusin Covid-19. Nëna 85-vjeçare dhe djali 50-vjeçar nga Ratkoci i Rahovecit...

Latest news

- Advertisement -spot_img