- Advertisement -spot_img

TAG

3 persona

Gjykata e Vlorës merr vendimin për tre trafikantët që u kapën me 577 kg kanabis

Gjykata e Vlorës ka marrë vendimin për tre trafikantët që u kapën me 577 kg kanabis në gomomon e kapur katër ditë më parë. Bëhet...

Kundërshtuan me dhunë punonjësit e Policisë, arrestohen në flagrancë 3 persona

Shërbimet e Stacionit të Policisë Plazh, krahas përmbushjes së detyrave funksionale për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, vijojnë kontrollet në terren për të monitoruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img