- Advertisement -spot_img

TAG

3 të arrestuar

Gjykata vijon procesin gjyqesor për 3 të arrestuarit e 577 kg kanabis

Është duke u zhvilluar në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Vlorë seanca për masën e sigurisē ndaj tre shtetasve të ndaluar nga policia e Vlorës...

Konflikti në Rrogozhinë, policia arreston tre të plagosurit, shpall në kërkim autorin

Policia e Kavajës ka arrestuar tre të plagosurin një ditë më parë në Rrogozhinë dhe ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të kësaj...

Latest news

- Advertisement -spot_img