- Advertisement -spot_img

TAG

3 te vdekur

Zbulohen pamjet e aksidentit me 3 të vdekur në Gjakovë

Kanë dalë pamjet nga aksidenti i rëndë që ndodhi në Gjakovë, ku tre persona humbën jetën si pasojë e përplasjes së një mjeti, dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img