- Advertisement -spot_img

TAG

30-vjecari

Rreh brutalisht gruan në banesë, arrestohet në flagrancë 30-vjeçari

  Shtetasi me iniciale O.Th ,30 vjec në Tiranë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. Ai është kapur në flagrancë në banesën...

Latest news

- Advertisement -spot_img