- Advertisement -spot_img

TAG

32-vjeçare

Tronditëse/U gjenden të vdekur mdis tyre dhe një 4 vjeçar

Një grua ka vdekur dhe pesë të tjerë, përfshirë një 4-vjeçar, kanë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në një park...

Latest news

- Advertisement -spot_img