- Advertisement -spot_img

TAG

33 shtetas

Protesta kundër HEC-it në Mirditë, reagon policia

Më në fund Policia e Lezhës ka reaguar për protestën e mbajtur ditën e sotme nga banorët e fshatrave Thirrë dhe Sang të Njësisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img