- Advertisement -spot_img

TAG

34 vjecari

Tentoi të vriste me thikë bashkëshorten, arrestohet në flagrancë 34-vjeçari

Policia e Vlorës ka arrestuar ditën e sotme një 34-vjeçar, i cili ka ushtruar dhunë fizike dhe ka kanosur me thikë bashkëshorten e tij. Njoftimi...

Humbi $7000 në tregun e aksioneve,34 vjeçari hidhet në furrnaltën e çelikut

Janë publikuar së fundmi momentet e tmerrshme kur një punonjës i dëshpëruar uzine është hedhur në furrnaltën 900C ku punonte, pasi kishte humbur rreth...

Latest news

- Advertisement -spot_img