- Advertisement -spot_img

TAG

34-vjecarja

34-vjeçarja tregon makthet që i ka shkaktuar bashkëshorti i droguar : Më goditi grusht pas koke

Dhuna në familje ka shpërthyer gjatë pandemisë sa kohë kufizimet na mundësuan më tepër orë qëndrimi në banesë dhe për rrjedhojë, më tepër orë...

Latest news

- Advertisement -spot_img