- Advertisement -spot_img

TAG

348 raste

Koronavirusi në Shqipëri/ Ja sa është numri i viktimave

Numri i rasteve të reja me Covid-19 në Shqipëri është 348 dhe 3056 testime të kryera. Numri i viktimave është 9, njësoj si ditën...

Latest news

- Advertisement -spot_img