- Advertisement -spot_img

TAG

35 djem

Kuptimi i logove të mëdha në veshjet e djemve dhe burrave

E keni menduar ndonjëherë çfarë do të thotë një logo e madhe në bluzën, kapuçin ose xhupin tuaj, përveç emrit të markës? Një hulumtim...

Arrestohen 15 vajza në Maqedoninë e Veriut, kapen teksa “argëtonin” 35 djem në një hotel

Gjatë natës së mbrëmshme 15 vajza janë kapur nga policia e Maqedonisë së Veriut, pasi kryenin aktivitet të paligjshëm në një hotel në Tetovë. Ngjarja...

Latest news

- Advertisement -spot_img