- Advertisement -spot_img

TAG

4.9 balle

Turqia zgjohet sërish nga një tërmet i fortë

Turqia është zgjuar mëngjesin se sotëm nga një tërmet 4.9 ballë të shkallës Rihter. Tërmeti ka patur epiqendrën pranë qytetit Malatya dhe ka ndodhur...

Latest news

- Advertisement -spot_img