- Advertisement -spot_img

TAG

4 PERSONA

Tentuan që të çonin drogë me çanta, arrestohen 4 persona, çfarë iu gjet me vete

  Operacioni nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në DVP Tiranë, në bashkëpunim me Policinë Kufitare Kapshticë, shërbimet e Frontex-it dhe SHÇBA Korçë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img