- Advertisement -spot_img

TAG

4 shkurt

Horoskopi 4 shkurt 2021

Dashi Do të jetë një ditë pak konflikte sidomos në dashuri. Nëse një lajm i mirë po mbërrin në punë, disa probleme ekonomike janë në...

Parashikimi i motit 4 shkurt

Sipas MeteoAlb, zonat bregdetare do të jenë në pjesën më të madhe të ditës me mot të kthjellët. Ndërsa zona e ulët dhe malore gjatë...

Latest news

- Advertisement -spot_img