- Advertisement -spot_img

TAG

4 shqiptare

Sekuestrohen mijëra paund dhe qindra kilogram kokainë, arrestohen 4 shqiptarë (EMRAT)

  Policia angleze ka gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri, 60,000 paundë dhe kokainë në një apartament në Londër, në të cilin rrinin dy shqiptarë. Errison...

Latest news

- Advertisement -spot_img