- Advertisement -spot_img

TAG

40 VJECARI

Tmerroi banorët duke qëlluar me armë zjarri në ajër, arrestohet në flagrancë 40-vjeçari (EMRI)

  Qëlloi me armë zjarri në ajër duke shkaktuar panik tek banorët e zonës, kapet dhe vihet në pranga nga Policia 40-vjeçari Bujar Kurbneshi. Sekuestrohet një...

Latest news

- Advertisement -spot_img