- Advertisement -spot_img

TAG

400 kg kokaine

Sekuestrimi i 400 kg kokainë, merret vendimi për 7 të arrestuarit

Gjykata Themelore e Prishtinës iu ka caktuar 30 ditë paraburgim shtatë personave që dyshohet se janë të përfshirë në rastin e trafikimit të 400...

Gruaja e shoferit të kamionit ku u gjetën 400 kg kokainë: Nuk lanë vend pa kontrolluar

Gruaja e shoferit të kamionit në të cilin janë zënë dhe konfiskuar 400 kilogramë substancë narkotike të llojit “Kokainë”, ka rrëfyer ngjarjen se si...

Kapja e 400 kg kokainë/ Reagon Yuri Kim: Është rezultat i bashkëpunimit të fortë midis SPAK dhe DEA-s amerikane

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka reaguar me një postim në Twitter në lidhje me operacionin e djeshëm të policisë shqiptare ku u sekuestruan...

Italianët tregojnë si u ndoqën dhe kapën 4 kuintal kokainë në Kosovë

  Një sasi prej të paktën 400 kg kokainë u kap në Kosovë, falë një bashkëpunimi të ndërsjella, mes DEA-s amerikane, autoriteteve italiane, shqiptare dhe...

DETAJE TE REJA/ Kapja e 400 kilogramëve kokainë, sekuestrohen mijëra euro, armë, fishekë, dhe …

Mesditën e së hënës në Lipjan janë gjetur dhe sekuestruar 400 kilogramë substanca narkotike, e cila dyshohet të jetë kokainë. Përveç substancave narkotike, janë...

(Emrat) Kapja e 400 kg kokainë, zbulohet kompania shqiptaro-kosovare që kishte porositur mishin në Brazil

Mcfood është kompania nga Kosova që kishte porositur mishin nga Brazili, në ngarkesën e së cilës iu gjetën 400 kg kokainë. Kompania Mcfood.al e krijuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img