- Advertisement -spot_img

TAG

413 milione doza

Sa kohë do të duhet për të vaksinuar gjithë botën kundër Covid-19?

Brenda vetëm disa muajsh, kompanitë farmaceutike kanë prodhuar qindra miliona doza të vaksinës Covid-19. Por bota ka nevojë për miliarda doza, dhe sa më...

Latest news

- Advertisement -spot_img