- Advertisement -spot_img

TAG

48 ore

Detaje nga arrestimet në Telekom: Dyshohet për mbi 327 mijë euro të përvetësuara

Prokuroria ka thënë se  aksioni është zhvilluar në dy lokacione dhe ka përfunduar me arrestimin e katër personave me inicialet T.M, A.O, K.M dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img