- Advertisement -spot_img

TAG

5 burra

E përdhunuar për 5 muaj me radhë/ Zbardhet dëshmia rrënqethëse e 15 vjeçares në Mirditë

  Historia shokuese e përdhunimit dhe abuzimit seksual në mënyrë të përsëritur përmes shantazhit të një 15 vjeçareje nga Mirdita ka tronditur jo pak shoqërinë...

Latest news

- Advertisement -spot_img