- Advertisement -spot_img

TAG

5 heronjt e vigut

Meta mesazhe politike nga Shkodra: “Tradhtarët dhe gjakprishurit kurrë nuk do t’ia dalin…”

Presidenti, Ilir Meta, ditën e sotme ka vizituar monumentin e “5 heronjve të Vigut” në Shkodër dhe nuk ka nguriuar të japë mesazhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img