- Advertisement -spot_img

TAG

5 maj

Rikthehen në vendin e krimit/ “U prehsh në paqe tallman”, shokët e Mehmet Qemës mblidhen në vendin e ngjarjes

Shokët e Mehmet Qemës, i cili ndërroi jetë disa ditë më parë në zonën e ‘5 majit’ i qëlluar me armë nga shoku i...

‘5 Maji’ po dyshohet si vatra e prodhimit të Bitcoin-it në Shqipëri/ Policia kontrolle në lagjen ku u vra Mehmet Qema, arresohen 2 persona

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve K. P., 22...

Tha se Qemal Stafa nuk ishte hero, Erion Braçe kërkon shkarkimin e drejtorit të arkivave

  Drejtori i Arkivave Shqiptare, Ardit Bido, ka qenë i ftuar në emisionin ‘Opinion’ ku ka komentuar vrasjen e Qemal Stafës, të ndodhur në 5...

“Të angazhohemi që të rinjtë e të rejat të kenë një të ardhme në vendin e tyre”,Flet Ilir Meta

  “Në ditën kur udhëheqësi i nismës antifashiste Qemal Stafa dha jetën për lirinë e atdheut, kujtojmë jo vetëm atë por edhe Vojo Kushin, dhe...

“5 Maji”, Lulzim Basha homazhe tek Varrezat e Dëshmorëve

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme homazhe në Varrezat e Dëshmorëve për 5 Majin. I shoqëruar nga përfaqësues të Partisë...

5 Maj, Gramoz Ruçi përkujton “Dëshmorët”: Përulem me respekt para 28 mijë partizanëve

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, me anë të një mesazhi ka përkujtuar 5 Majin, Ditën e Dëshmorëve të Atdheut. Ruçi thekson se Shqipëria nderon sot...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 5 maj 2021

  Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të jetë në shenjën tuaj. Në punë, nëse mendoni se keni përjetuar një...

Latest news

- Advertisement -spot_img