- Advertisement -spot_img

TAG

5 persona

Kokainë, kanosje dhe zhvatje me premtimin e blerjes së një makine/ Arrestohen 5 persona

  Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. G., 37 vjeç, pasi në zonën e Astirit, gjatë kontrollit fizik dhe...

Kryenin ndërtime pa leje/ Arrestohen 5 persona

  Janë arrestuar 5 persona nga policia e Dibrës, teksa janë kapur në flagrancë duke bërë ndërtime pa leje, për realizimin e të cilave kishin...

E përdhunuan/ Kush janë 5 personat e arrestuar për abuzim sekual me të miturën (EMRAT)

Pesë identitetet e të arrestuarve për përdhunimin e 15-vjeçares në Lezhë. Për ngjarjen e rëndë, në pranga është vënë Artan Kaçorri, Albert Molla, Ermal...

TRONDITESE/ 5 persona përdhunojnë të miturën 15-vjeçare

5 persona janë arrestuar ditën e sotme nga policia e Lezhës, pasi kanë abuzuar seksualisht me të miturën 15 vjeçare. Nga të dhënat e raportuara,...

Arrestohen 5 persona dhe procedohen penalisht 3 të tjerë në Tiranë

Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë për vepra të ndryshme penale, ndërsa tre të tjera janë proceduar penalisht. Uniformat blu bënë arrestimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img