- Advertisement -spot_img

TAG

5 prill 2021

Parashikimi i motit/ Java nis me diell dhe ulje të lehtë temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb,...

Latest news

- Advertisement -spot_img