- Advertisement -spot_img

TAG

58-vjecar

E rëndë! 58-vjeçari bie nga ballkoni dhe vdes menjëherë, mister shkaqet

Rreth orës 04:50, të mëngjesit të sotëm, dyshohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi...

Latest news

- Advertisement -spot_img