- Advertisement -spot_img

TAG

6 plumba

Tronditëse!/ Ekzekutohet me 6 plumba gazetari

Një gazetar i kronikës së zezë është ekzekutuar me 6 plumba pranë banesës së tij në Greqi. George Karaivaz mbulonte kronikën e zezë dhe ishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img