- Advertisement -spot_img

TAG

6 vjecarja

E përplas makina dhe e tërheqet zvarrë për disa metra, ndërron jetë 6-vjeçarja shqiptare

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku ka humbur tragjikisht jetën një 6-vjeçare shqiptare. Mësohet se dje pasdite në Rrugën e Vjetër...

Latest news

- Advertisement -spot_img