- Advertisement -spot_img

TAG

60 sekonda

Nga marrëdhëniet toksike tek fitimet e famës, Tea zbulon gjithçka

Tea Trifoni është një ndër ish-konkurrentet më të bujshme të këtij edicioni të “Për’puthen”, e cila i bëri lëmsh të gjithë dhe u kryqëzua...

Vetëm 60 sekonda : Rregulli që dermatologët rekomandojnë për një fytyrë të pastër

Sigurisht që larësi, hidratuesi, kremi i diellit dhe produktet shtesë, si vitamina C, retinoli, niacinamidet etj., ndikojnë te shëndeti i lëkurës. Megjithatë ndodh që...

Latest news

- Advertisement -spot_img