- Advertisement -spot_img

TAG

+65 vjec

Manastirliu: Nis javën tjetër vaksinimi i fashës +65-vjeç

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, kanë ndjekur nga afër procesin e vaksinimit masiv në Fier. Ministrja e...

Latest news

- Advertisement -spot_img