- Advertisement -spot_img

TAG

65 vjecar

Po tentonte ta pastronte, 65-vjeçari bie brenda në pus dhe ndërron jetë

Një 65-vjeçar me iniciale Q.H. ka rënë brenda një pusi në Kamëz dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Policia njofton se 65-vjeçari ka qenë...

Ngjarje e frikshme/ Gjendet i varur në oborrin e shtëpisë një person

Gjendet një person i pajetë në Kërçisht të Dibrës. Ende nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes. Personi që ka humbur jetën ka qenë rreth 65...

Bie nga një lartësi 10 metra, ndërron jetë në vend 65-vjeçari

GRAMSH Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në Fshatin Zamsh të Gramshit. 65-vjeçari Safet Koxhaj, teksa ishte duke drejtuar mjetin e tij bujqësor, ka humbur...

Latest news

- Advertisement -spot_img