- Advertisement -spot_img

TAG

7 janar

Parashikimi i motit 7 janar/Do të vijojnë reshjet e shiut dhe ato të dëborës në zonat malore

Sipas MeteoAlb, territori shqiptar vijon të jetë i përfshirë nga një sistem i dendur vranësirash, i cili do të sjelli në Ultësirën Perëndimore reshje...

Latest news

- Advertisement -spot_img