- Advertisement -spot_img

TAG

7 kolege

Sakrifikoi jetën e tij për të shpëtuar 7 kolegë/ Ja kush është djali që nuk i është gjetur akoma trupi

Sakrifikoi jetën e tij për të shpëtuar 7 kolegë, Arjan Sala kishte një djalë 2-vjeçar. Familjarët: Si t’ia shpjegojmë që ka tre ditë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img