- Advertisement -spot_img

TAG

7 te vdekur

Bilanci i fundit i COVID në Shqipëri, 238 infektime të reja, 7 të vdekur në 24 orët e fundit

Ministria e Shendetesise publikoi bilancin e fundit te COVID ne vend duke numeruar 238 raste infektimesh te reja dhe shtate te vdekur ne 24...

Latest news

- Advertisement -spot_img