- Advertisement -spot_img

TAG

7 vjecar

“Unë urrej telefonin e mamit dhe uroj që ajo mos të ketë kurrë një të tillë.”/ Letra e fëmijës që bëri xhiron në rrjet

Letra që një 7-vjeçar ka shkruajtur për mësuesen e tij ka pushtuar të gjithë rrjetin në SHBA. Letra u bë publike nga mësuesja e ...

Latest news

- Advertisement -spot_img